Peiremuzee, gelegen in Knokke-Heist, is een kunstenaarshuis dat het Belgisch modernisme in een unieke en intieme sfeer uitdraagt.

Erfgoed, kunst, sfeer én de kust komen samen.


Deze unieke site bestaat uit een tentoonstellingsruimte, het atelier, de bungalow en de tuin van kunstenaar Luc Peire en zijn echtgenote Jenny. Hij is een boegbeeld van de geometrische schilderkunst. Het sleutelwerk Environment, opgesteld in een speciaal ontworpen ‘tuinkamer’, verrijkt de beleving.

 

Peiremuzee is een geschikte locatie voor wie op zoek is naar artistieke eigenheid van de site, discretie, exclusiviteit en intimiteit. De ruimtes hebben elk een eigen sfeer en kunnen modulair gebruikt worden.


Ideaal voor

  • nocturnes met rondleiding in de tentoonstelling (max 100 pax.)
  • recepties en diners (max 100 pax)
  • lezingen (max 50 pax)
  • vergaderingen (max 20 pax)
  • studiedagen (max 50 pax)
  • fotoshoots

Gezien de schaal en de museale setting is het aantal toegelaten personen beperkt.


Beschikbaarheid

maandag, dinsdag en woensdag: overdag en avond

donderdag, vrijdag, zaterdag: na 18:00 uur

volledige maand januari: overdag en avond


Peiremuzee maakt samen met Permekemuseum deel uit van Mu.ZEE Oostende. Samen focussen zij op het tonen en promoten van Belgische kunst van 1800 - vandaag.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Upgrade je bedrijfspagina en de link naar je website verschijnt bij al onze bezoekers.

  • Bedrijfspagina vanaf € 25 / maand
  • TOP ranking in onze zoekmachine
  • Toegang tot reviews, vacatures plaatsen, ...

Reviews over Peiremuzee Knokke-Heist

Er zijn (nog) geen reviews over Peiremuzee Knokke-Heist. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

De Serre

De Serre is een prachtige, groene eventlocatie die geschikt is voor huwelijksfeesten, bedrijfs- en productpresentaties, seminaries en meetings tot 180 personen.

Skyline Park

Blaas je gasten omver met een event op een ongeziene locatie. De locatie is één van de meest bepalende factoren wanneer u van uw evenement een ware belevenis wil maken.

Jacques

Jacob of eigenlijk Jacques Jordaens was een kunstschilder uit de Antwerpse School. Het Jordaenshuis is het ouderlijke huis van Jacques Jordaens. Het sympathieke binnenplein en het historische pand vormen samen een nieuwe eventlocatie in Antwerpen.

Fletcher Wellness-Hotel Trivium

Op een steenworp afstand van Breda vindt u Fletcher Wellness-Hotel Trivium. Een modern en uniek hotel met een ruime capaciteit en onwijs veel mogelijkheden!

Kenmerken Peiremuzee Knokke-Heist

Wifi

gratis 

Aantal personen

50 - 200 

Bereikbaarheid

auto 

openbaar vervoer 

parking - betalend 

Omgeving

vlakbij snelweg 

stad (centrum) 

water 

kust 

Cateringlocatie

vaste cateraar(s) 

Faciliteiten

blackbox 

Activiteiten Peiremuzee Knokke-Heist

Activiteitsregio's:
West-Vlaanderen | België
Activiteiten:
Congreslocatie huren in Knokke-Heist | Congreslocatie huren | Vergaderzaal huren in Knokke-Heist | Vergaderzaal huren | Schouwburg en theater
Trefwoorden:
vergadering locatie | board meeting locatie | diner locatie | nocturne | museum | discreet | knokke | west-vlaanderen | film locatie | foto shoot locatie | galadiner locatie | studiedag locatie | nocturne locatie | kunst exclusief