JADA events
JADA Events viert vurige jubileumfeest 10J Brandweerzone Rivierenland
JADA events|
8 april 2025

Op vrijdag 14 maart vierde Brandweerzone Rivierenland haar 10-jarig jubileum, een mijlpaal die het resultaat is van een vernieuwde samenwerking . Dit jubileum werd gevierd met meer dan 250 gasten, die samen een avond beleefden die doordrenkt was van energie, vriendschap en, uiteraard, vuur.


Het evenement stond in het teken van de toewijding en het harde werk van de brandweerlui die elke dag hun leven inzetten voor de veiligheid van de regio.


De festiviteiten openden met een indrukwekkend optreden van Kanza Mees, die samen met twee vlammenwerpers het vuur letterlijk en figuurlijk aanstak. Daarna werd het podium overgenomen door The Simons, die met hun energieke live show de gasten helemaal in beweging brachten. Tot slot sloot dj Bjor de avond af met een knallende set, die de feestvreugde naar een hoogtepunt bracht.


De culinaire beleving was net zo spectaculair. Van smakelijke New York Pastrami en Chicken Spit burgers tot knapperige aardappelfrietjes in de schil: de gasten werden niet alleen muzikaal, maar ook culinair in de watten gelegd. Als zoete afsluiter werden brandweer-geïnspireerde cupcakes geserveerd, die perfect pasten bij de feestelijke sfeer van de avond.


Wat het evenement echt uniek maakte, was de spectaculaire Greenkey-act, waarbij brandweerlui letterlijk in vlammen stonden. Dit visuele spektakel bracht de essentie van hun werk in één oogopslag tot leven. Tussendoor bracht Bart Somers, burgemeester van Mechelen, een inspirerende toespraak waarin hij de cruciale rol van Brandweerzone Rivierenland in de regio onderstreepte.


Het was een jubileum om nooit te vergeten, dat met trots terugkijkt op de afgelopen tien jaar en uitkijkt naar de vele jaren die nog komen.


Ja, Da was vuurwerk!

Like Reageer