Had ik dit maar eerder geweten als eventplanner…

Had ik dit maar eerder geweten als eventplanner…

Vraag het aan gelijk welke ervaren eventplanner en je hoort hetzelfde: "Als ik dit aan het begin van mijn carrière had geweten, had ik heel wat fouten en stress kunnen vermijden." En net daarom is het nieuwe boek EVENTPLANNER 4 zo'n gamechanger.


In plaats van jarenlange trial-and-error, biedt dit boek jou in één klap de kennis, tools en inzichten van tientallen eventprofessionals die je nodig hebt om je eventplanning naar een hoger niveau te tillen. Of je nu net start of al jaren in het vak zit - EVENTPLANNER 4 geeft je die 'aha!'-momenten die je eerder had willen hebben.



Wat maakt dit boek zo waardevol?

Het is geen saaie theorie, maar een praktisch en inspirerend naslagwerk vol concrete tips, slimme werkmethodes en bewezen strategieën. Van projectmanagement tot draaiboeken, van budgetbeheer tot leveranciersselectie, elk aspect van eventplanning komt helder en gestructureerd aan bod.



Nieuw in deze editie

Op vraag van veel lezers is er nu ook een volledig hoofdstuk toegevoegd over het plannen van trouwfeesten - zowel voor koppels die hun feest zelf willen organiseren als voor professionele weddingplanners.



Waarom wachten?

Waarom zelf het wiel uitvinden als je kan bouwen op jaren praktijkervaring en inzichten uit de sector? EVENTPLANNER 4 is jouw shortcut naar betere events, minder stress en een hogere impact.



Combineer met onze gratis eventsoftware voor ultieme efficiëntie

Het boek vormt de perfecte tandem met onze eventplanner.net eventsoftware. Gebruik de software om de tips en methodes uit het boek meteen toe te passen in je eigen planning: van takenlijsten tot budgetbeheer en leveranciersselectie – alles op één plek, zonder chaos.



Bestel je exemplaar vandaag nog via onze website en ontdek wat jij al die tijd gemist hebt.

EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten

Meer over dit onderwerp en tal van andere tips over het organiseren van evenementen vind je in het boek EVENTPLANNER.

Bestel nu

Bron: Photo: iStockphoto (117144601)

Reageer

Heb je al een account op eventplanner.nl? Meld je aan
Heb je nog geen account? Schrijf je comment hieronder:


Lees ook

Wat een eventplanner NIET is

Wat een eventplanner NIET is

Organiseer je volgend event op een unieke locatie in Oostende

Organiseer je volgend event op een unieke locatie in Oostende

TribeBuilding werkt voor elk bedrijf

TribeBuilding werkt voor elk bedrijf

Advertenties